Nieuwe hoofdtrainer van SV Valkenswaard


19 september 2018

Frank Weijers verruilt SBC voor SV Valkenswaard

Frank Weijers wordt de nieuwe hoofdtrainer van SV Valkenswaard. Frank Weijers heeft een tweejarig contract getekend en volgt na dit seizoen Peer van Kemenade op. Weijers is nu nog werkzaam bij SBC.

“We zijn heel erg blij dat we zo'n ervaren trainer kunnen aantrekken", vertelt voorzitter Jacques van Gerven van SV Valkenswaard. “Frank Weijers past binnen onze ambitie om de stap naar de tweede klasse te maken en hij zal ook eigen jeugd door gaan selecteren voor de selectie.”Weijers promoveerde vorig seizoen met SBC via de nacompetitie naar de derde klasse, waarin de ploeg uit Son en Breugel de eerste periodetitel greep. Eerder was Weijers hoofdtrainer bij Brabantia, Deurne, De Valk en Bladella.

Naar alle nieuweberichten

hoofdsponsor

wedstrijdsponsor

berry-bikes.jpg
SV Valkenswaard Facebook Twitter SV Valkenswaard Google Plus SV Valkenswaard

join us!