Geslaagde nieuwjaars receptie!


7 januari 2020

Met een bomvolle kantine mogen we tevreden terug kijken.

Afgelopen Zondag 05 Januari 2020 hebben we weer onze jaarlijkse nieuwjaarsborrel gehouden.
De opkomst was wederom erg groot.
Bij onze jaarlijkse nieuwjaarsborrel hoort ook de uitreiking van Beste Bosuil....... De prijs is dit jaar gegaan naar de leiding van het G-team die al 12,5 jaar onafgebroken zich in heeft gezet voor dit fantastische elftal.

 

Ook kwam het verzoek van de leiding van het G-team om eens te komen kijken tijdens de trainingen, hoe ontzettend leuk en gezellig dit team is, tevens zoeken ze ook nog extra handen, al is het maar om 1 keer in de week een uurtje mee te trainen.... lijkt het je leuk?  meld je gerust aan!

Verder stonden we weer stil bij onze jubilarissen 25 jaar 40 jaar en zelfs 50 jaar! trouwe bosuilen waar we trots op zijn!!

 

Ook is het nieuwe Jeugd Voetbal Beleidsplan waar enorm veel tijd en aandacht aan besteed is,  overhandigd aan het bestuur.

Wij wensen iedereen weer een fantastisch, gelukkig, gezond en sportief nieuwjaar!

 

Naar alle nieuweberichten

hoofdsponsor

wedstrijdsponsor

jumbo.png
SV Valkenswaard Facebook Twitter SV Valkenswaard Google Plus SV Valkenswaard

join us!