Sportstuif Woensdagmiddag


31 augustus 2020

Wij zijn Sportstuif, een buitenschoolse opvang

gericht op sport en spel voor kinderen van 4-12 jaar. Sinds maart hebben we onze zesde vestiging, ditmaal bij SV Valkenswaard! Iedere tweede woensdag van de maand tijdens reguliere schoolweken bieden we een gratis sportactiviteit aan van 13:30 tot 15:00. Deze sportactiviteit en de BSO is altijd onder begeleiding van bevoegde sportdocenten.

Ditmaal combineren we deze woensdagmiddagactiviteit met een open dag! Op woensdag 9 september van 13:30 tot 16:30 zijn alle mensen met een interesse in onze kinderopvang welkom om de locatie te bekijken en meer informatie te ontvangen.

U bent van harte welkom om een kijkje te komen nemen. Mocht u meer informatie willen dan kunt u mij bereiken via onderstaande contactgegevens.

Met sportieve groet,

 

Jennemieke Goorts

Teamleider

 

Tel:            088 – 633 20 20

Tel:            06 – 12 11 4236

Email:       jennemieke@sportstuif.nl 

Website:  www.sportstuif.nl

 

Naar alle nieuweberichten

hoofdsponsor

wedstrijdsponsor

Albert Heijn Valkenswaard
SV Valkenswaard Facebook Twitter SV Valkenswaard Google Plus SV Valkenswaard

join us!