Werkzaamheden rondom kantine en kleedlokalen


19 februari 2021

 

 

Beste leden,

 

 

Aanstaande maandag 22 Februari start de aannemer in samenwerking met de Gemeente Valkenswaard met het afkoppelen van het regenwater van het kantinegebouw en kleedlokalen aansluitend volgt de herbestrating van het terras, in de tweede fase wordt ook de fietsenstalling  opnieuw bestraat en vergroot. In totaal verwacht de aannemer 5 a 6 weken tijd nodig te hebben. 
Later wordt er ook een nieuw hekwerk geplaatst rondom de nieuwe fietsenstalling.

 

Looproute:

We proberen duidelijk de looproutes aan te duiden, zodra ze beginnen aan het terras zal de looproute naar de velden achter de kantine door zijn. Na de training kun je via AVV het terrein het sportpark verlaten.

 

Fietsenstalling:

Zodra de fietsenstalling aan de beurt is zetten we fietsenrekken rechts naast het fietspad. 
Het is de bedoeling dat de fietsen in deze periode daar gestald worden.

 

Mocht je vragen of opmerkingen hebben stuur dan even een mail naar : info@sv-valkenswaard.nl

 

Naar alle nieuweberichten

hoofdsponsor

wedstrijdsponsor

Berry Bikes
SV Valkenswaard Facebook Twitter SV Valkenswaard Google Plus SV Valkenswaard

join us!