Enquête verkeerssituatie Geenhovensedreef


2 november 2021

Beste Leden, beste ouders,

 

De verkeerssituatie op de Geenhovensedreef laat wat veiligheid betreft volgens heel veel gebruikers al lange tijd veel te wensen over. Ook onze leden en bezoekers maken met name gebruik van de oversteek naar de Pastoor Heerkensdreef.

Samen met een aantal anderen, zie enquête, hebben we nu het initiatief genomen om te inventariseren hoe u de veiligheid van de Geenhovensedreef ervaart. U kunt uw mening geven door bijgaande link naar de enquête te openen en vervolgens de vragen in te vullen. Het kost maar even van uw tijd. Hopelijk wordt het formulier massaal ingevuld, zodat we een helder beeld krijgen en we eventueel beslagen ten ijs met de gemeente in gesprek kunnen gaan over aanpassingen.


Hartelijke groet, mede namens het bestuur,


Jacques van Gerven
voorzitter


De link: https://forms.gle/Qg5CGxNQv7BuDpnE6  

 

Naar alle nieuweberichten

hoofdsponsor

wedstrijdsponsor

Jovijn Hersbach
SV Valkenswaard Facebook Twitter SV Valkenswaard Google Plus SV Valkenswaard

join us!